کد مطلب: 98860 تعداد بازدید: ۴۱

مدیر مدرسه علمیه الزهراء"س" شهرستان خلخال از اردبیل:

تحکیم بنیان خانواده محور اصلی فعالیت بانوان بسیجی است

پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹:۵۵
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان خلخال خواهران بسیجی را رزمندگان خط مقدم مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه معرفی کرد و گفت: تحکیم بنیان خانواده محور اصلی فعالیت بانوان بسیجی است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم حبیبه شاهنده در نشست با بانوان بسیجی پایگاه حضرت خدیجه(سلام‌الله‌علیها) خلخال در محل این واحد علمی - تربیتی، به تبیین کارکردهای بسیج در جامعه پرداخت و گفت: بسیج کارکردها و فرهنگ‌سازی بسیار ارزشمندی در طی چهار دهه فعالیت خود در راستای تامین اهداف انقلاب اسلامی داشته که می‌توان به حضور چشمگیر جوانان بسیجی در هشت سال دفاع مقدس، فعالیت در آبادنی کشور در قالب گروه‌های جهادی، تامین زیرساخت‌های مهم برای پیشرفت کشور و حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد.

وی افزود: بسیج حاصل استمرار حرکت مردم انقلابی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) برای تامین اهداف بلند و آرمان‌های انقلاب اسلامی تشکیل شد و داشتن تفکر بسیجی برای حفظ ارزش‌های آن ضروری به نظر می‌رسد.

مدرس حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: نقش بسیج در خنثی‌سازی توطئه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمنان بسیار موثر بوده و بانوان بسیجی باید برای مقابله با تهاجم فکری استکبار جهانی در فضای مجازی حضور بصیرتی و فعال در شبکه‌های اجتماعی داشته باشند.

شاهنده به ویژگیهای بسیجیان از دیدگاه رهبر معظّم انقلاب پرداخت و بیان داشت: به یاد خدا‌ بودن، داشتن روحیه اخلاص، بصیر‌بودن نسبت به مسائل کشور و داشتن روحیه نشاط و امیدواری از ویژگیهای مهمی هست که یک جوان بسیجی همواره باید در عرصه‌های فعالیتی خود داشته باشد.