کد مطلب: 97416 تعداد بازدید: ۱۰۰

امام جمعه شهرستان نمین از اردبیل:

تضعیف فرهنگ انتظار هدف اصلی دشمنان انقلاب است

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۲:۳۹
امام جمعه شهرستان نمین یکی از حربه‌های دشمنان را ایجاد مشکلات اقتصادی برای مسلمانان دانست و گفت: تضعیف فرهنگ انتظار، هدف اصلی دشمنان انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین صفر یوسف‌زاده در مراسم سالروز آغاز امامت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(سلام‌الله‌علیها)نمین، به فرهنگ انتظار اشاره کرد و گفت: انتظار فرج، عملی نیک و مهدویت امری فطری است که دشمنان اسلام برای دور کردن مردم از فرهنگ انتظار آنها را درگیر مشکلات می‌کنند.

وی افزود: فرهنگ انتظار در جامعه امروزی با مشکلات اقتصادی و فرهنگی دشمنان دست‌و‌پنجه نرم می‌کند دشمنان به هر حربه‌ای برای غفلت مسلمانان از فرهنگ انتظار متوسل می‌شوند تا آنها را به خودشان مشغول کنند و این فرهنگ به فراموشی سپرده شود.

امام جمعه شهرستان نمین اظهار داشت: دشمنان اسلام بدانند که اکنون فرهنگ انتظار ریشه در فطرت مسلمانان داشته و در ولایت‌پذیری آنها نمود پیدا کرده است که مثال روشن آن انقلاب اسلامی است و همچون دژی مستحکم در مقابل دشمنان قدرت‌نمایی می‌کند.

یوسف‌زاده ادامه داد: اولین گام در امر مهدویت، مهدوی‌شدن است و تحقق آن در گرو شناخت و تشخیص‌دادن وظیفه و ایمان و اعتقاد و وصل‌شدن به اهل بیت(علیهم‌السلام) و در مسیر الهی قرار گرفتن است.