کد مطلب: 97268 تعداد بازدید: ۸۳

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه"س" شهرستان مشگین‌شهر از اردبیل:

پیشبرد اهداف مبلغان دینی به شناخت دقیق آسیب‌های اجتماعی وابسته است

پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵:۵۴
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) شهرستان مشگین‌شهر با تاکید بر مقابله با تهاجم فرهنگی گفت: پیشبرد اهداف مبلغان دینی به شناخت دقیق آسیب‌های اجتماعی وابسته است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم فاطمه نعمتی در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با نیروی انتظامی مشگین‌شهر که به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد، با تاکید بر همکاری این دو نهاد گفت: شناخت دقیق آسیب های اجتماعی در پیشبرد اهداف مبلغان دینی تأثیر بسزایی دارد و یافتن علت این آسیب‌ها با تحقیقات کاربردی کمک شایانی به نیروی انتظامی خواهد کرد.
وی افزود: این تعامل و همکاری می‌تواند سبب ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های مشترک شود.
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) هدف از امضای این تفاهم‌نامه را همکاری‌های مشترک درتمام زمینه‌های علمی و پژوهشی در چارچوب مقررات عنوان کرد.
نعمتی تصریح کرد: براساس این تفاهم‌نامه همکاری در تسریع فعالیت‌های علمی طرفین، برگزاری میزگردهای علمی، هم‌اندیشی، نشست‌های دینی و مشاوره‌ای، بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌ها در زمینه علمی - پژوهشی و تبادل تجربیات طرفین می‌باشد.
این مقام مسئول از خدمات نیروی انتظامی در تأمین امنیت شهرستان قدردانی کرد و گفت: مدرسه علمیه فاطمیه(سلا‌الله‌علیها) برای همیاری و همکاری همه جانبه با نیروی انتظامی آمادگی دارد.