کد مطلب: 96912 تعداد بازدید: ۲۶۷

برگزاری کارگاه ارتقای مهارت مقاله‌نویسی اساتید در مدرسه علمیه عالي الزهراء(س) اردبیل

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶:۲۷
معاون پژوهش مدرسه علميه عالی الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبيل از برگزاری کارگاه آموزش مقاله‌نویسی علمی با حضور اساتید این واحد علمی - تربیتی خبر داد.

خانم حکیمه نوری در گفت‌وگو با خبرگزاری كوثر از اردبیل، با اشاره به اهمیت برگزاری کارگاه مقاله‌نویسی، هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای سطح علمی - پژوهشی اساتید و توانمند‌سازی آنان در امر پژوهش و مقاله‌نویسی بیان کرد.

وی افزود: این کارگاه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مهدی قربانی برگزار شد و موضوع‌شناسی، منبع‌شناسی، گردآوری و تحلیل اطلاعات، روش استخراج مقاله از پایان نامه، روش‌شناسی، روش‌های حرفه‌ای نگارش چکیده، مقدمه و غیره از جمله سرفصل‌های اصلی این کارگاه مقاله‌نویسی علمی بود.

نوری پژوهش را گامی موثر برای کشف حقایق و حل مشکلات دانست و بیان کرد: تلاش برای گسترش فرهنگ پژوهش در بین اساتید، طلاب و شناسایی زمینه‌های پژوهشی در اولویت کاری معاونت پژوهش قرار دارد.

مدرس حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: برگزاری چنین کارگاه‌هایی موجب افزایش تولیدات علمی و مقالات پژوهشی با کیفیت شده و زمینه را برای برگزاری نشست‌های علمی و همایش‌های پژوهشی فراهم می‌کند.