کد مطلب: 96241 تعداد بازدید: ۸۰

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان پارس‌آباد از اردبیل:

تفکر بسیجی ایدئولوژی کارآمد دفاع مقدس بود

دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۹:۳۳
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به ابتکارات بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: تفکر بسیجی ایدئولوژی کار آمد دفاع مقدس بود.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین صالح اسدی در نشست سیاسی به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه‌السلام) پارس‌آباد، به نقش بسیجیان در دوران دفاع مقدس اشاره و بیان داشت: امروزه قداست بسیج مرهون ایثار و شهادت طلبی‌های بسیجیان دوران دفاع مقدس است. ابتکار عمل‌های داهیانه امام راحل و ابتکارات و نو‌آوری‌های نیروهای بی‌ادعا و خالص بسیجی عامل اصلی پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بود.

وی افزود: دوران دفاع مقدس یکی از مقاطع فراموش نشدنی و بی‌نظیر تاریخ ایران است و تفکر بسیجی که ایدئولوژی کار‌آمد دفاع مقدس بود، در مدرسه عشق امام خمینی(ره) عینیت یافت و تربیت‌یافتگان این مدرسه، زیباترین حماسه‌ها را در تاریخ رقم زدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پارس‌آباد با اشاره به مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس اظهار داشت: از برکات مهم این دوران، تقویت اعتماد به نفس و خودباوری مردم ایران است چراکه با این خودباوری و اعتماد به نفس پیشرفت‌ها و ابتکاراتی حاصل شد که تحسین دوست و دشمن را برانگیخت و دنیا را مبهوت خود ساخت.

اسدی رشد باورهای دینی در دوران دفاع مقدس را بسیار چشمگیر بیان کرد و گفت: تمام رفتارهای ما در جبهه و پشت جبهه رنگ و صبغه الهی به خود گرفته بود به طوری که میادین نبرد و سنگرهای رزمندگان آکنده از حضور خدا و اهل بیت(علیهم‌السلام) بود و این عامل اصلی تقویت نیروهای بسیجی در نبرد بین حق و باطل به حساب می‌آمد.