کد مطلب: 96209 تعداد بازدید: ۱۰۸

استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء"س" شهرستان نمین از اردبیل:

دستاوردهای دفاع مقدس نتیجه همکاری بانوان فداکار است

یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۸:۲۳
استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س) شهرستان نمین دستاوردهای دفاع مقدس را رشد و پیشرفت، استقامت، خودکفایی و سازندگی عنوان کرد و گفت: این دستاوردها نتیجه همکاری بانوان فداکار است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم راضیه عباس‌زاده در نشستی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد، ماحصل جنگ تحمیلی عراق با ایران را رشد و استقامت و خودکفایی برای ایران دانست و گفت: تقدس دفاع کشور ایران برخاسته از خون و ایمان شهداست که خالصانه از جان خود گذشته و دفاعشان را رنگ جاودانه بخشیدند.

وی افزود: فراموش‌نشدن دفاع مقدس در سایه خون شهیدان است که درس استقامت و پایداری و خودکفایی را نه تنها به مردم ایران بلکه به کل جهان دادند.

مدرس حوزه علمیه خواهران دستاوردهای دفاع مقدس را رشد و پیشرفت، استقامت، خودکفایی و سازندگی بیان کرد و ادامه داد: این دستاوردها در سایه همت و غیرت رزمندگان اسلام و همکاری و همدلی زنان فداکار حاصل شده است و هم‌اکنون نیز خانواده‌های مدافعان حرم با صبر و بردباری، فرزند و همسر خو را راهی جبهه‌های مقاومت می‌کنند.

عباس‌زاده تصریح کرد: امروزه وظیفه بانوان طلبه حفظ و بزرگداشت و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است. این ارزش‌ها ریشه در قلب شهیدانی دارد که برای دفاع از آنها به استقبال شهادت رفتند.