کد مطلب: 95899 تعداد بازدید: ۳۹۹

درخشش بانوان طلبه اردبیلی در یازدهمین جشنواره علامه حلی(ره)

دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۸:۰۲
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان اردبیل از درخشش بانوان طلبه اردبیلی در یازدهمین جشنواره کشوری علامه حلی(ره)خبر داد.

خانم زهرا بصیری در گفت‌وگو با خبرگزاری کوثر از اردبیل گفت: جشنواره علامه حلی(ره) سالانه به صورت کشوری در بین طلاب مدارس علمیه برادران و خواهران برگزار می‌شود که امسال یازدهمین دوره این جشنواره انجام یافت.

وی افزود: امروز مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره علامه حلی(ره) به صورت برخط(آنلاین) بود که از بین بیش از ۱۰۰ اثر خواهران طلبه استان اردبیل، تعداد چهار اثر به عنوان برگزیده انتخاب شد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران اردبیل اظهار داشت: خانم زینب بیگ‌زاده از مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر با موضوع (عوامل کاهش فرزند‌آوری در خانواده‌های ایرانی) برگزیده سوم کشوری در قالب تحقیق پایانی، خانم فریبا اخوان از مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) شهرستان پارس‌آباد با موضوع (کارکرد منفی ماهواره در روابط زوجین) برگزیده اول استانی در بخش ویژه جشنواره، خانم زینب عباس‌زاده از مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر با موضوع (پیامدهای دنیازدگی از منظر امام علی(علیه‌السلام) برگزیده دوم استانی در قالب تحقیق پایانی و خانم سعیده اقبالی از مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان اردبیل با موضوع (نگرشی بر ضوابط فقهی و روابط شرعی حاکم در پیوند اعضا) برگزیده سوم استانی در قالب مقاله بودند.

بصیری درخشش و کسب رتبه علمی این عزیزان را مایه افتخار استان دانست و بیان داشت: استان اردبیل از جمله استان‌هایی است که سالانه تعداد قابل توجهی طلبه خواهر آثار فاخر خود را به این جشنواره ارسال می‌نمایند.