کد مطلب: 95781 تعداد بازدید: ۲۳۹

مدیر مدرسه علميه فاطمیه "س" مشگین‌شهر از اردبیل :

تربیت کودک در محیط دینی تزلزل اعتقادی در بزرگسالی را می‌کاهد

پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۲:۱۱
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر به تبیین تربیت اسلامی پرداخت و گفت: تربیت کودک در محیط دینی تزلزل اعتقادی در بزرگسالی را می‌کاهد.

به گزارش خبرگزاری كوثر از اردبيل، خانم فاطمه نعمتی در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید مرکز پیش‌دبستانی نونهالان اهل بیت(علیهم‌السلام) وابسته به مدرسه علميه فاطمیه(سلام‌الله‌عليها)

گفت: از آنجا که تربیت کودکان در سنین اولیه رشد در شکل‌گیری شخصیت آنان بسیار اثرگذار است بنابراین باید نسبت به رشد اخلاقی و آموزش مباحث دینی کودکان حساس بود.

وی افزود: دوره پیش از دبستان بیشتر جنبه مهارت‌آموزی و ارتباط‌گیری دارد بنابراین روش‌های تربیتی در این دوره نیازمند برنامه‌ریزی عمیق و قابل توجه است.

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مبنای کارکرد مرکز پیش دبستانی نونهالان اهل بیت(علیهم‌السلام) را تربیت دینی عنوان کرد و گفت: تربیت و آموزش کودک در محیط دینی مناسب‌ترین بستر برای نهادینه‌کردن رفتارهای مذهبی و کاهش تزلزل دینی در سنین بالا خواهد بود.

موسس مرکز پیش‌دبستانی نونهالان اهل بیت(علیهم‌السلام) با اشاره شرایط پیش‌آمده ناشی از بیماری کرونا اظهار داشت: به طور قطع آموزش نوآموزان به شیوه حضوری بیشترین بازدهی را در پی خواهد داشت بنابراین لازم است والدین و مربیان در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی همکاری حداکثری را داشته باشند.