کد مطلب: 93678 تعداد بازدید: ۱۵۶

سرپرست مدرسه علمیه الزهراء(س) اردبیل:

توجه به ارتقاء مهارت‌های طلاب در برنامه‌ریزی‌ها ضروری است

شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰:۲۹
سرپرست مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبیل طلاب را سرمایه‌ اصلی واحدهای حوزوی دانست و گفت: توجه به ارتقاء مهارت‌های طلاب در برنامه ریزی‌ها ضروری است

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم افسانه جهانی در جلسه با کادر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به اینکه علم و دانش، تهذیب، بصیرت و کارآمدی از جمله مولفه‌هایی هستند که باید در تربیت طلاب مورد توجه قرار بگیرند، گفت: کادر مدارس علمیه باید تمام تلاش خود را برای رشد و پیشرفت علمی و اخلاقی طلاب به کار ببندند.

وی افزود: عوامل اجرایی مدارس باید با ساماندهی، برنامه‌ریزی دقیق، هدایت و نظارت، بستر را برای ورود طلاب به خدمت‌رسانی و ثمردهی در جامعه فراهم نمایند.

سرپرست مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) بانوان طلبه را سرمایه‌ اصلی واحدهای حوزوی خواهران توصیف کرد و اظهار داشت: ارتقاء انگیزه و مهارت‌های طلاب باید محور تصمیم‌گیری‌ها در مدارس علمیه خواهران باشد.

جهانی تصریح کرد: خدمتگزاران حوزه‌های علمیه باید با الگو قرار دادن ائمه معصومین(علیهم السلام) دلسوز و خیرخواه جامعه بوده و بر قلوب مردم حکومت کنند.

استاد حوزه علمیه خواهران همکاران خود را به سعه صدر، داشتن پشتکار و جدیت، اتحاد و همدلی توصیه کرد و از آنان خواست همانند اعضای یک خانواده همراه و حامی همدیگر باشند.