کد مطلب: 93302 تعداد بازدید: ۲۹۱

استاد مدرسه علمیه ثامن الحجج"ع" پارس آباد:

مبلغان به شبهات نسل جوان در فضای مجازی پاسخگو باشند

دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۸:۱۱
استاد مدرسه علمیه ثامن الحجج (علیه السلام) پارس آباد گفت: امروزه با توجه به شبهات مطروحه در فضای مجازی، ضرورت ایجاب می کند که مبلغان به شبهات نسل جوان در این فضا پاسخگو باشند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم اطلس وهابزاده در جلسه با مبلغان مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام)، وجود بلایا و حوادث را تذکری برای انسان دانست و گفت: بلا نوعی آزمایش الهی است که انسان را متنبه ساخته و متذکر تکالیف و اعمال خود می کند.

وی پاسخ به شبهات و سوالات مردم در زمان ابتلا به امتحان الهی را ضروری بیان کرد و افزود: امروزه نسل جوان در فضای مجازی و حقیقی با بمباران شبهه روبرو هستند به همین خاطر مبلغان بایستی احساس تکلیف کرده و با مطالعه و دانش کافی و به شیوه مدرن به پاسخگویی شبهات نسل امروزی بپردازند.

استاد مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) ادامه داد: ما باید دغدغه ویژه‌ای نسبت به تربیت دینی مردم داشته باشیم چرا که مردم این مرزوبوم بخصوص جوانان، تشنه تربیت دینی و معارف الهی بوده و ما به عنوان پیام رسانان اسلام باید تمام توان خود را برای انتشار معارف دینی صرف کنیم.

وهاب زاده اظهار داشت: مبلغان این مدرسه با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از بیماری کرونا و محدودیت های حضوری در مجالس و کلاسها، با حضور در شبکه های اجتماعی و نیز به صورت تلفنی در طول شبانه روز پاسخگوی احکام، سوالات و شبهات مردم هستند.