کد مطلب: 93079 تعداد بازدید: ۱۷۲

مسئول اداره پش‍تیبانی و کارآفرینی فرهنگی دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران:

تبلیغ، باید مهمترین دغدغه ی دانش آموختگان باشد

سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱:۴۴
مسئول اداره پش‍تیبانی و کارآفرینی فرهنگی دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران به تبیین وضعیت فرهنگی جامعه پرداخت و گفت: تبلیغ باید مهمترین دغدغه دانش آموختگان حوزه های علمیه باشد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین هابیل جوانی در جلسه با مدیر و معاون فرهنگی مدرسه علمیه ولیعصر(عج) گرمی، درتشریح وظایف و فعالیت های اداره کل دانش آموختگان، حفظ ارتباط بین فارغ التحصیلان و مدارس علمیه را بسیار مهم دانست و افزود: برای بهره برداری از ظرفیت دانش آموختگان باید این گروه سازماندهی شده و ارتباط با آنها حفظ شود.

وی در ادامه به تبیین وضعیت فرهنگی جامعه پرداخت و گفت: تبلیغ باید مهمترین دغدغه دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران باشد.

مسئول اداره پش‍تیبانی و کارآفرینی فرهنگی دانش آموختگان بیان داشت: تشویق به همکاری دانش آموختگان در مدارس علمیه می تواند در حفظ ارتباط بین مدارس علمیه و دانش آموختگان کمک شایانی کند.

جوانی، ارتقا و توانمندی دانش آموختگان را ضروری دانست و تاکید کرد: در وضعیت فعلی کشور، برگزاری دوره های مختلف مجازی در قالب های گوناگون می تواند در تقویت بنیه علمی طلاب موثر باشد.

این مقام مسؤول، کانون های دانش آموختگان را یک تشکل مردم نهاد معرفی کرد و اظهار داشت: دانش آموختگان که فارغ التحصیلان مقطع سطح دو، سه و چهار هستند با تشکیل سازمان های مردم نهاد، شاهد زمینه فعالیت های ایشان در عرصه های مختلف خواهیم بود.