کد مطلب: 92966 تعداد بازدید: ۱۳۲

مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج"ع" پارس آباد:

تبلیغ در فضای مجازی، مکمل رسالت مبلغین است

یکشنبه ۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۷:۴۲
مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد گفت: فعالیت و ورود مبلغان در فضای مجازی امری ضروری و مکمل رسالت مبلغین است.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، خانم زینب دیندار در جلسه تجلیل از مبلغین برتر فضای مجازی، فعاليت مبلغان در این فضا را لازم و ضروری دانست و گفت: تبلیغ در فضای مجازی مکمل رسالت مبلغین بوده و در شرایط کنونی با ورود به فضای مجازی، طلاب رسالت تبليغ خود را به طور کامل انجام می دهند.

وی با تشریح جایگاه تبلیغ در اسلام، اظهار داشت: مبلغین با تلاش تبلیغی خود سنت های نیکوی الهی و انسانی را در جامعه پایدار می سازند، بدعتها و خرافات را برچیده و محبت الهی را در دل و جان انسانها می نشانند.

مدیر مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) با اشاره به رسالت های مبلغان، افزود: مبلغان با حرکت دادن مردم به سوی پارسایی، آنان را محبوب خداوند می سازند بطوریکه امامان معصوم(علیهم السلام) بهشت را پاداش مبلغان قرار داده و آنان را از کسانی معرفی کرده اند که پیامبران و شهیدان به مقامشان غبطه می خورند.

استاد مدرسه علمیه ثامن الحجج(علیه السلام) ادامه داد: بهره مندي از فضاهاي ديني و حضور اقشار مردم به ويژه جوانان در محافل ديني و مجالس مذهبي مي تواند راهي مطمئن براي دريافت معارف مذهبي و بيمه شدن در برابر هجوم فكري و فرهنگي غرب باشد.

دیندار مبلغان را ادامه دهنده رسالت انبیاء معرفی کرد و اذعان داشت: تلاش و کوشش بی وقفه مبلغین کاری بس دشوار و ستودنی است که قطعا اجر و ثواب اخروی را در پی خواهد داشت.

تجلیل از مبلغان فعال در عرصه فضای مجازی پایان بخش این جلسه بود.