کد مطلب: 92721 تعداد بازدید: ۲۴۱

معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمی«س» مشگین شهر:

مسابقه وصیت نامه امام خمین«ره» میان بانوان طلبه استان اردبیل برگزار شد

یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶:۵۹
معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه«س» مشگین شهر از برگزاری مسابقه فرهنگی "وصیت نامه امام خمینی(ره)" در بین بانوان طلبه استان اردبیل خبر داد.

خانم شهربانو افشاری در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از اردبیل، در بیان کیفیت مسابقه گفت: این مسابقه که به مناسبت سالروز ارتحال امام(ره) برای طلاب مدارس علمیه خواهران استان برگزار شد ۲۰ سوال از متن وصیت نامه سیاسی-الهی امام راحل طراحی و علاقه مندان از تاریخ ۱۳ تا ۲۰ خرداد فرصت داشتند در این مسابقه شرکت کنند.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی کل جامعه هدف با سلوک امام(ره) بود تا طلاب ارتباط وسیع و عمیق بیانات امام خمینی(ره) را با کلام خداوند درک کرده و از برکات وصایای ارزشمند ایشان بهره مند شوند.

افشاری اظهار داشت: از جمع شرکت‌کنندگان این مسابقه اسامی پنج نفر به عنوان برنده اعلام شده که در سوم تیر ماه مصادف با ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، با اهدای جوایزی از آنان تجلیل خواهد شد.

 معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) اسامی برگزیدگان مسابقه را خانم ها: سمیه نظری از مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد، راحله نیکدل از مدرسه علمیه الزهرا(س) خلخال، نگین بخش زاد از مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل، لیلا بیدار و مکرم سلیمان زاده از مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر اعلام کرد.