کد مطلب: 92222 تعداد بازدید: ۶۱۰

نخستین جلسه دفاعیه پایان نامه در مرکز تخصصی رسول اکرم«ص» اردبیل برگزار شد

سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹:۰۷
معاون پژوهش مرکز تخصصی رسول اکرم «ص» اردبیل از برگزاری اولین جلسه دفاعیه با موضوع «بررسی عوامل افزایش و کاهش رزق مادی از منظر قرآن و حدیث» خبر داد

خانم حکیمه نوری در گفت و گو با خبرگزاری کوثر از اردبیل، گفت: این جلسه دفاعیه که به صورت ویدئو کنفرانس با مدیریت استان قم برگزار شد خانم مریم ملکی از پایان نامه خود با موضوع «بررسی عوامل افزایش و کاهش رزق مادی از منظر قرآن و حدیث» دفاع کرده و به شرط انجام اصلاحات اعلامی از سوی استاد داور، امتیاز عالی را کسب کرد.

وی ادامه داد: خانم ملکی از اولین ورود های این واحد آموزشی بوده و استاد راهنمای ایشان حجت الاسلام والمسلمین احمد شجاعی و استاد داور حجت الاسلام والمسلمین علی قنادی بودند.

نوری به تبیین اهمیت پژوهش و تحقیق پرداخت و ابراز خرسندی کرد: مدیریت استان اردبیل اخیراً مجوز نشریه دوفصل نامه علمی آموزه را از مرکز قم اخذ نموده که قطعاً این امر مبارک سبب ارتقای رتبه علمی استان خواهد شد و ما نیز فراخوان کرده ایم که طلاب به نگارش و تدوین مقاله پرداخته تا در این نشریه علمی منتشر گردد.

معاون پژوهش مرکز تخصصی رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) بیان داشت: این واحد آموزشی در سال 1394 با مجوز اجرای رشته تفسیر و علوم قرآن تأسیس شده و حدود 40 طلبه مشغول به گذراندن مقطع عالی می باشند که اخیرا موفق به اخذ مجوز اجرای رشته فقه و اصول نیز از مرکز قم شده ایم.