کد مطلب: 90798 تعداد بازدید: ۲۶۸

معاون آموزش مدرسه علمیه ولی عصر«عج» گرمی:

فضازی مجازی بهترین ظرفیت برای پذیرش طلبه است ‌

شنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۹:۴۹
معاون آموزش مدرسه علمیه ولی عصر «عج» گرمی با اشاره به آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران، فضای مجازی را بهترین ظرفیت برای تبلیغ دانست.

   به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل/ خانم زهرا همرنگ با اشاره به آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم امکان تبلیغ چهره به چهره، فضای مجازی بهترین ظرفیت برای تبلیغ و جذب طلبه است.

   وی به فعالیت های اولیه انجام شده در امر پذیرش اشاره کرد و بیان داشت: طی چند روز اخیر فعالیت های گوناگونی از جمله: تماس تلفنی موسس و مدیر مدرسه علمیه با ائمه جمعه شهرستانهای اطراف و ارسال مجازی پوسترهای پذیرش از طریق پیام رسانها برای ایشان، صورت گرفته است.

   معاون آموزش مدرسه علمیه ولی عصر(عج) مبلغین را مهمترین قشر فعال در امر تبلیغ پذیرش معرفی کرد و گفت: تماس تلفنی با تک تک فارغ التحصیلان و مبلغین و ایجاد گروه پذیرش در فضای مجازی جهت ارتباط با آنها از دیگر فعالیت های چند روز اخیر بود.

   خانم همرنگ بیان داشت: بارگذاری پوسترهای پذیرش در اینستا گرام موسس محترم،کانال حوزه علمیه برادران،کانال عمومی موسس محترم، گروه علمداران ولایت ویژه مبلغان  مدرسه علمیه خواهران، گروه خیرین مدرسه علمیه، کانال های خبری شهرستان گرمی از فعالیت های عمده پذیرش بود.