کد مطلب: 90322 تعداد بازدید: ۴۸۱

با حضور سرپرست حوزه علمیه خواهران استان اردبیل:

جلسه فصلی هیات امنای مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل برگزار شد

سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۱:۳۷
به منظور بررسی یکسری مسائل و مشکلات و در جهت تکمیل برخی فعالیت های مدرسه، جلسه سه ماهه اول سال ۹۹ هیات امنای مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل تشکیل یافت.

به گزارش روابط عمومی -  حجت الاسلام والمسلمین مهدی قربانی سرپرست حوزه علمیه خواهران استان در جلسه فصلی هیات امنای مدرسه علمیه الزهراء«س»  اردبیل که به منظور بررسی برخی مسائل و مشکلات و در جهت تکمیل یکسری فعالیت های فرهنگی برگزار شد، به تبیین لزوم تقویت و ارتقای جایگاه علمی مدرسه پرداخته و گفت؛ در صدد هستیم که با دعوت و بهره مندی از اساتید برجسته کشوری و فراهم نمودن اسکان ایشان در اردبیل، طلاب و اساتید را به لحاظ علمی ارتقا دهیم.

 وی تحقیق و پژوهش و ارتقای سطح علمی طلاب را بسیار حائز اهمیت خوانده و افزود: برنامه ریزی فرهنگی مدیران مدارس برای مناسبت های مختلف قابل ستایش است اما بایستی مسئله و دغدغه اصلی مدیران مدارس ارتقای سطح علمی طلاب باشد که خروجی مطلوبی از مدارس علمیه داشته باشیم. لذا اکتفا صرف به فعالیت های فرهنگی منجر به تضعیف پایه و اساس حوزه علمیه می شود.

حجت الاسلام والمسلمین قربانی بعد از پایان جلسه بنا به صلاحیت های مدیر مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل، طی حکمی خانم افسانه جهانی را به عنوان مشاور مدیر حوزه علمیه خواهران استان در امور مدارس و اساتید منصوب کرد.