کد مطلب: 89912 تعداد بازدید: ۲۸۲

در پی اقدامی انسان دوستانه و به منظور حمایت از افراد مستمند در مقابله با شیوع ویروس کرونا:

کارگاه تولیدی ماسک در مدرسه علمیه الزهرا«س» اردبیل افتتاح شد

پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۲:۴۶
در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حمایت از افراد بی بضاعت کارگاه تولید ماسک در مدرسه علمیه الزهر«س» اردبیل با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان افتتاح شد.

   به گزارش روابط عمومی - در برنامه افتتاحیه کارگاه خیاطی مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل که با آغاز تولید ماسک به صورت رایگان برای افراد بی بضاعت در مقابله با شیوع ویروس کرونا کلید خورد حجت الاسلام والمسلمین مهدی قربانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل خدمت به خلق را از نظر دین بسیار مهم دانست و آن را یکی از شرایط استجابت دعا عنوان کرده و گفت: اسلام دین مهربانی است لذا خداوند خدمت به مردم را در دل بسیاری از اعمال عبادی گنجانده است.

   وی افزود: طلاب وظیفه دارند با تبلیغ دین، آثار احکام الهی را در زندگی مردم نمایان کرده تا یک زندگی انسانی در جامعه شکل بگیرد.

   حجت الاسلام والمسلمین قربانی این عمل انسانی طلاب را عین عبادت و مورد رضایت خدا قلمداد نموده و خاطر نشان کرد: حوزه علمیه نهادی مردمی بوده و این روزها که به علت شیوع بیماری وضعیت جامعه بحرانی شده است حضور طلاب در همراهی و همدلی مردم بیشتر احساس می شود.

   در ادامه خانم افسانه جهانی مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل فعالیت طلاب در این کارگاه را به صورت جهادی و در جهت حمایت از نیازمندان بیان کرده و گفت: ماسک هایی که در کارگاه تولید می شوند کاملا بهداشتی هستند.

   وی افزود: در تلاشیم تعدادی اقلام بهداشتی با مساعدت خیرین تهیه نموده و در کنار این ماسک ها  در قالب بسته بهداشتی در اختیار خانواده های مستمند قرار دهیم.