کد مطلب: 89393 تعداد بازدید: ۲۲۲

امام جمعه نمین در مراسم گرامیداشت هفته زن عنوان کرد:

حضرت زهرا«س» اسوه ولایتمداری است

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۵۴
حجت الاسلام والمسلمین صفر یوسف زاده، حضرت زهرا(س)را الگوی تمام عیار پشتیبانی از حریم ولایت و امامت معرفی کرده و گفت: حضرت زهرا«س» اسوه ولایتمداری است.

   به گزارش خانم سمیه جاوید معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) نمین - در مراسم گرامیداشت هفته زن که در این واحد علمی تربیتی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین صفر یوسف زاده امام جمعه نمین موفقیت زنان در جامعه اسلامی را مدیون وجود حضرت فاطمه (س) بیان کرده و گفت: دین اسلام برای ارج نهادن به مقام و شخصیت زن، حضرت زهرا(س) را الگوی جامع وکامل برای بانوان معرفی کرده و رهنمودهای این بانوی بزرگوار را راهگشای دختران، زنان و مادران جامعه اسلامی در فعالیتها و نقش های مختلف قرار داده است.

   وی وظیفه طلاب در عصر غیبت را خطیر و مهم دانسته و تاکید کرد: خواهران طلبه درعصر غیبت باید پرچمدار تبلیغ دین اسلام باشند و با استفاده از ظرفیت های تبلیغی جامعه، در عرصه های فرهنگی، اعتقادی و بصیرتی پیشرو باشند.

   امام جمعه نمین حضور پرشور در انتخابات را ضروری دانسته و بیان کرد: برای حفظ و پشتیبانی از نظام اسلامی همه باید در انتخابات حضور پرشور داشته و با انتخاب اصلح جامعه را برای زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر(عج) آماده کنیم.

   حجت الاسلام والمسلمین یوسف زاده، حضرت زهرا(س) را الگوی تمام عیار پشتیبانی از حریم ولایت و امامت معرفی کرده و گفت: حضرت زهرا(س) اسوه ولایت مداری است.