کد مطلب: 89298 تعداد بازدید: ۳۳۷

امام جمعه پارس آباد در جلسه اخلاق طلاب مدرسه علمیه ثامن الحجج«ع» گفت:

اخلاص، شرط رسیدن به کمال انسانی است

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۵۷
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر باقری بنابی به اهمیت اخلاص عمل اشاره کرده و گفت: شرط رسیدن به کمال انسان، اخلاص است. اگر کسی به اخلاص برسد این خود نشانگر صحت مسیر اوست.

  به گزارش خانم سارا جاهد معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علميه ثامن الحجج(ع) پارس آباد، در اولین جلسه اخلاق امام جمعه پارس آباد كه در سالن اجتماعات این واحد علمی تربیتی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر باقری بنابی با اشاره به اهمیت نقش حوزه علمیه خواهران گفت: جایگاه حوزه های علمیه خواهران در رشد و پویایی جامعه غیرقابل انکار است.

  وی وجود حوزه علمیه خواهران را بسیار مفید و ضروری دانسته و گفت: حوزه های علمیه خواهران، برای رفع خلاءهای موجود در جامعه به ویژه در بحث تحکیم خانواده و توجه به نیازهای اعتقادی بانوان لازم و ضروری می باشند لذا جامعه با ارتزاق از این مراکز می تواند در بحث تربیتی به نتیجه مطلوب برسد.

  حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی بیشترِ پیشرفت های بانوان این شهرستان را در گرو فعالیتهای اساتید و مبلغان این مدرسه دانست و افزود: پیشرفت اعتقادی، اجتماعی و مهارتهای زندگی بانوان این شهرستان نشان دهنده پویایی مدرسه علمیه و ارتقاء علمی اساتید و مبلغین و فعالان فرهنگی این مدرسه است.

  امام جمعه جدید پارس آباد  به اهمیت اخلاص عمل اشاره کرده و گفت: شرط رسیدن به کمال انسان، اخلاص است. اگر کسی به اخلاص برسد این خود نشانگر صحت مسیر اوست.

  وی به ضرورت شرکت در انتخابات اشاره کرد و گفت: شرکت در انتخابات وظیفه شرعی و عدم شرکت، نوعی خیانت به جامعه و نظام حاکم بر آن است که عواقب آن گریبان گیر همه افراد جامعه می گردد.

  حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی تأکید کرد: انتخابات نوعی عمل انقلابی، اجتماعی و سیاسی است که هر کس به طور مستقیم و غیر مستقیم در  استمرار این نظام سهیم می باشد.