کد مطلب: 89242 تعداد بازدید: ۲۹۴

مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا«س» نمین در جشن میلاد کوثر عنوان کرد:

الگوپذیری بانوان از حضرت زهرا«س» امری ضروری است

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲:۲۲
خانم حمیده فتحیان الگوپذیری از زندگی حضرت زهرا«س» را برای بانوان امری ضروری دانسته و تاکید کرد: زنان و بانوان جامعه همواره باید در فعالیت های اجتماعی خود از حضرت زهرا«س» الگو بگیرند.

  به گزارش رابط خبری - در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته زن با همکاری مدرسه علمیه فاطمه الزهراء«س» و بسیج خواهران با حضور پرشور بانوان در سالن حجاب و عفاف  برگزار شد، خانم حمیده فتحیان مدیر این واحد علمی تربیتی به بیان القاب ارزشمند حضرت زهرا«س» پرداخته و گفت: از جمله القاب این بانوی بزرگوار، زهرا به معنای درخشندگی و نورانیت می باشد که بی شک انسان های مومن با نزدیک شدن به این نور عظیم زندگیشان سرشار از خیر و برکات الهی می گردد.

  وی در تشریح مقام و منزلت حضرت زهرا«س» به عظمت سوره کوثر اشاره کرده و گفت:  نازل شدن این سوره در شأن حضرت فاطمه«س» نشان می دهد که حضرت زهرا«س» کوثر جاری از دریای معارف الهی است و عظمت سوره به قدری است که بشر هر چقدر هم تلاش در فهم و درک آیات این سوره ارزشمند بکند تنها یک قطره از دریای الهی را می فهمد.

  خانم فتحیان الگوگیری از زندگی حضرت زهرا«س» را برای بانوان امری ضروری دانسته و تاکید کرد: زنان و بانوان جامعه همواره باید در فعالیت های اجتماعی خود، بخصوص در خانه داری، همسرداری و تربیت فرزندان شایسته برای حفظ نظام اسلامی، از حضرت زهرا«س» الگو بگیرند.

  مدیر مدرسه علمیه فاطمه الزهرا«س» شخصیت این بانوی بزرگ را جامع و کامل برای رسیدن به رستگاری قلمداد نموده و خاطر نشان کرد: فعالیتهای علمی و اجتماعی ایشان نشانگر این است که حضرت زهرا«س» دریای معارف الهی است.

از دیگر برنامه های این مراسم مولود خوانی و پذیرایی بود.