کد مطلب: 89099 تعداد بازدید: ۱۳۱

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال در جشن میلاد کوثر عنوان کرد :

حضرت زهرا«س»، تجلی همه خیرات است

دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۵۶
حجت الاسلام والمسلمین جعفر توحیدی با اشاره به شأن و منزلت حضرت زهرا «س» گفت: خیر وجود مبارک این بانوی بزرگوار علاوه بر بانوان به تمام بشریت رسیده، به گونه ای که می توان گفت حضرت زهرا (س) تجلی همه خیرات است.

  به گزارش خانم فاطمه سعیدی فر معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(س) خلخال - در مراسمی که به همت مدرسه علمیه الزهرا (س) و با همکاری بسیج خواهران خلخال به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) با حضور پرشور بانوان خلخال در مصلی امام خامنه ای شهرستان برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین توحیدی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خلخال، با اشاره به فعالیتهای اجتماعی و سیاسی حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: این بانوی بزرگوار در تمامی  فعالیت های اجتماعی و  سیاسی خود حرکت احیاگرانه انبیاء الهی از جمله پیامبر اعظم (ص) را در پیش داشتند و در اواخر عمرمبارکشان با نثار جان خویش در راه ولایت از امام و مولای زمان خود دفاع کردند.

  وی الگوگیری بانوان از  سبک زندگی حضرت زهرا(س) را ضروری دانسته و تأکیدکرد:  سبک سیره حضرت فاطمه (س) اعم از عبادات، همسرداری، خانه داری و تربیت فرزند الگوی کامل یک زن مسلمان در نقش مادری و همسری می باشد .

  حجت الاسلام والمسلمین توحیدی با اشاره به جایگاه زن در دین اسلام، گفت: یکی از عالی ترین برنامه های اسلام که دین را سرآمد تمام ادیان قرار داده این است که به زن در شأن و مقام خود حقوق فردی و اجتماعی تعریف کرده که این در هیچ جای دنیا دیده نشده است.

  نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه خلخال به خلقت پر برکت حضرت زهرا(س) در عالم هستی پرداخته و افزود: با تولد حضرت صدیقه کبری(س)در عالم هستی، همه بانوان عالم دارای ارزش وجودی شدند و خیر وجودی بانوی دوعالم علاوه بر بانوان به تمام بشریت رسیده است به گونه ای که می توان گفت حضرت زهرا(س) تجلی همه خیرات است.

از دیگر برنامه های این جشن مولودی خوانی و اجرای گروه سرود و پذیرایی و اجرای مسابقه بود.