کد مطلب: 88945 تعداد بازدید: ۳۶۹

امام جمعه و مؤسس حوزه علمیه خواهران مشگین شهر عنوان کرد:

مدرسه علمیه فاطمیه«س» خلأهای دینی شهرستان را پرکرده است

جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار وجود حوزه علمیه خواهران را از آثار و برکات انقلاب اسلامی بیان کرده و گفت: مدرسه علمیه فاطمیه«س» مشگین شهر در آستانه پرکردن خلأهای دینی شهرستان قرار گرفته است.

  به گزارش روابط عمومی - در جلسه کادر مدیریت استان که به مناسبت بازدید جامع از مدرسه علمیه فاطمیه«س» با مؤسس این واحد آموزشی انجام شد. حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار مؤسس مدرسه علمیه فاطمیه«س»، حضور طلاب در تمامی مناسبت ها و برنامه های فرهنگی را فعال و چشمگیر بیان کرده و گفت: حوزه علمیه خواهرن با برگزاری مراسمات مذهبی، خیل عظیمی از بانوان شهرستان را در آن برنامه جمع کرده که این امر خود حاوی پیام می باشد.

  وی افتخارات کسب شده توسط طلاب این مدرسه در عرصه تدوین مقاله را عمل به فرمایش«تولید علم» مقام معظّم رهبری دانسته و خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه مجموعه ای کادر ساز و انسان ساز است که مدرسه علمیه فاطمیه«س» نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با حق الزحمه ناچیز برکاتی ستودنی برای شهرستان داشته اند.

  حجت الاسلام والمسلمین باوقار حوزه های علمیه را تنها نهاد بسیار تأثیر گذار در عرصه فرهنگ قلمداد نموده و گفت: معتقدم اگر نظام بخواهد در عرصه فرهنگ هزینه کند جایی جز حوزه علمیه را پیدا نخواهد کرد.

  امام جمعه مشگین شهر وجود حوزه علمیه خواهران را از آثار و برکات انقلاب اسلامی دانسته و گفت: حوزه علمیه خواهران مشگین شهر در آستانه پرکردن خلأهای دینی شهرستان شده است.  

  وی مدرسه علمیه فاطمیه«س» را مدرسه ای بالنده در سطخ کشور توصیف کرده و بیان داشت: در جهت ایجاد زمینه پیشرفت مطلوب تر  نیازمند مساعدت بیش از پیش مدیریت استان در عرصه های مختلف هستیم.

  در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهدی قربانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان حضور حجت الاسلام والمسلمین باوقار را مایه خیر و برکت برای حوزه علمیه دانسته و گفت: طبق اظهارات نهادهای فرهنگی، خواهران طلبه به تمامی عرصه های فرهنگی ورود پیدا کرده که مدرسه علمیه فاطمیه«س» هم از این قاعده مستثنی نیست. امیدواریم این عزیزان به بدنه مراکز علمی تزریق شوند و در نهادهای فرهنگی هم حضور تخصصی داشته باشند.