کد مطلب: 88816 تعداد بازدید: ۱۹۴

بیانیه حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل به مناسبت یوم الله 22 بهمن

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳:۳۲
حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل به منظور پاسداشت یوم الله ۲۲ بهمن و اعلام تجدید بیعت طلاب با آرمان های انقلاب اسلامی و دعوت از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران جهت حضور در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه بدین شرح است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

این اعجاز بزرگ قرن و این پیروزی بی نظیر و این جمهوری اسلامی محتاج به حفظ و نگهداری است . «امام خمینی ره»

دهه فجر آئینه ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد.«مقام معظم رهبری مد ظله العالی»

     انقلاب اسلامی ایران، انفجار نور در جهان ظلمانی مستكبران بود و 22 بهمن، یوم الله وحدت‌آفرین انقلاب شکوهمند اسلامی ملت سرافراز ایران است. اعجاز روشنی که در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بر تارک تاریخ نشست میراث گران‌بهای سال‌ها ستوه و ستیز ملتی نستوه بود که به اشارات امام بیداری‌ها سیطره نظام استبداد و سلسله طاغوت را بر نتابید و با پایمردی به آرمان‌های والای خود که بر افراشتن پرچم توحید، حاکم ساختن نظام مردم‌سالاری اسلامی و تجلی فرهنگ ریشه گرفته از اسلام ناب بود، دست یافت. ملت دلاور ایران اسلامی با امداد ایمان و رهبری ولایت از آتشفشان حادثه‌ها گذر کرده‌، و با استقامت در عرصه جنگ سخت و ستیز نرم فرهنگی در سایه هدایت های روشنگرانه ی رهبر فرزانه انقلاب و با نثار خون شهیدان، استکبار جهانی را زمین گیر و نا امید ساخته است. اینک مردم ولایتمدار ایران اسلامی در آستانه تصمیمی بزرگ خود را آماده می‌کنند تا در صحنه ای دیگر برگی روشن بر صفحات افتخارآمیز انقلاب اسلامی بیفزایند و با شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو حماسه ای دیگر خلق کنند.

     حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل ضمن پاسداشت یوم الله ۲۲ بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(قدس الله نفسه الزکیه) و میثاق با فرزند خلف ایشان، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از تمام مردم ولایی دعوت می کند که همچون سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل