کد مطلب: 88137 تعداد بازدید: ۲۱۰

مدیر مدرسه علمیه الزهرا«س»خلخال گفت:

حضرت زهرا«س» زیباترین جلوه پاسداری از حریم ولایت را به تصویر کشید

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶:۰۰
خانم حبیبه شاهنده ،به ولایت مداری حضرت فاطمه (س) اشاره کرده و گفت:حضرت زهرا(س) زیباترین جلوه پاسداری از حریم ولایت را به تصویر کشید .

     به گزارش خانم فاطمه سعیدی فر معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (س) خلخال  - در مراسمی که به مناسبت ایام فاطمیه در حسینیه چهارده معصوم (ع) خلخال با مشارکت حوزه علمیه خواهران برگزار شد خانم حبیبه شاهنده مدیر این واحد علمی تربیتی با اشاره به مقام شخصیتی حضرت فاطمه(س)گفت: عظمت حضرت زهرا (س) آن گونه که باید و شاید قابل درک نیست لکن الگو قراردادن آن حضرت در تمامی ابعاد زندگی و شناخت ویژگی و سیره زندگانی ایشان در حد فهم و توان ضروری است.

     وی در بیان فضایل شخصیتی حضرت زهرا (س) به توصیف عبادت ایشان پرداخته و افزود: در لحظه به لحظه زندگانی این بانوی بزرگوار، عبادت ظهور و حضور داشت به گونه ای که طبق روایات وارده  در کتابهای تاریخی، رفتار، گفتار، نگاه و تلاش ها و حتی نفس کشیدن های حضرت زهرا (س) هر لحظه عبادت بود.

     خانم شاهنده ولایت مداری حضرت فاطمه (س) را مورد تأکید قرار داده و گفت: حضرت زهرا(س) زیباترین جلوه پاسداری از حریم ولایت را به تصویر کشید .

     مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) خلخال  به نقش بصیرت دهی بانوی دوعالم اشاره کرده و خاطر نشان کرد: حضرت زهرا (س)، کانونی برای مقابله با ناهنجاری ها و انحراف های آن زمان بودند و ایشان بصیرت دهی و روشنگری را یک تکلیف اجتماعی و سیاسی برای خویش می دانستند .