کد مطلب: 88006 تعداد بازدید: ۲۳۶

در برنامه بازدید مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان از مدرسه علمیه ثامن الحجج«ع» پارس آباد انجام شد:

جلسه تبادل نظر و آشنایی با اساتید مدرسه علمیه ثامن الحجج«ع»

چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۲۴
در پی بازدید مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان اردبیل از مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد، جلسه ایشان با اساتید این واحد آمو‌‌زشی به منظور تبادل نظر و آشنایی بیشتر برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی - در برنامه سفر  مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان اردبیل به شهرستان پارس آباد، جلسه مدیر استان با اساتید مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع) به منظور تبادل نظر و آشنایی بیشتر برگزار شد.

      در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مهدی قربانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان با اشاره به موفقیت های مدرسه علمیه ثامن الحجج(ع)، نظرات و پیشنهادات اساتید را در پیشبرد اهداف حوزه مهم تلقی نموده و گفت: از اساتید تقاضا داریم که اگر در کار خلعی احساس می کنند منعکس نمایند تا در جهت رفع آن اقدام نماییم.

      وی وجود محبت در بین افراد جامعه را ابزاری بسیار مفید در ایجاد همدلی دانسته و خاطر نشان کرد: در حوزه علمیه نیز باید همکاران با همفکری کارها را پیش برده و خیرخواه همدیگر باشند.

      حجت الاسلام والمسلمین قربانی امر به معروف را اساس تفکر شیعه قلمداد نموده و خاطر نشان کرد: در یک سازمان چنانچه مشکلی در پیشرفت مجموعه باشد کارکنان باید به مدیر اعلام نمایند.

     مدیر حوزه علمیه خواهران استان ایجاد منابع پایدار برای حوزه های علمیه را حائز اهمیت توصیف کرده و افزود: ما اگر منابع پایدار داشته باشیم برخی مشکلاتی که در پرداخت حق الزحمه اساتید است مرتفع خواهد شد.

     وی ملاک قرار دادن رسالت اصلی حوزه را در ایجاد منابع پایدار ضروری دانسته و گفت: ما بایستی با ایجاد مجموعه های فرهنگی آموزشی خانواده ها را به لحاظ دینی نیز تغذیه نماییم.