کد مطلب: 83115 تعداد بازدید: ۱۹۷

به همت مدیر مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل، در راستای تقویت فعالیتهای تبلیغی طلاب انجام شد؛

جلسه هم اندیشی با معاون فرهنگی مصلای امام خمینی«ره» اردبیل

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵:۰۷
جلسه هم اندیشی مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) اردبیل با معاون فرهنگی مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان با هدف تقویت فعالیتهای فرهنگی تبلیغی طلاب در مصلا برگزار شد.

      به گزارش خانم سمیرا رستمی معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (س) اردبیل در راستای تقویت فعالیتهای فرهنگی تبلیغی طلاب در مصلای امام خمینی(ره) اردبیل، جلسه رایزنی خانم افسانه جهانی مدیر واحد علمی تربیتی الزهراء(س) با معاون فرهنگی مصلای امام(ره) اردبیل برگزار شد.

      در این جلسه خانم جهانی در جهت تحقق اهداف ناب اسلامی، همکاری این دو مجموعه فرهنگی را لازم و ضروری خوانده و گفت؛ طلاب خواهر باید با حضور حداکثری در فرضیه عبادی سیاسی نماز جمعه و پاسخگویی به شبهات و سئوالات شرعی زمینه فراگیری احکام برای بانوان را مهیا نمایند.

      وی با تأکید بر اهمیت مسئله، پاسخگویی به شبهات و سئوالات شرعی بانوان قبل از شروع خطبه های نماز جمعه را از برنامه های پیشنهادی خود بیان کرده و هدف از این طرح را آموزش و بازخوانی احکام قلمداد نمود.

      در ادامه این جلسه محمد رضا توانا معاون فرهنگی مصلای امام خمینی(ره) اردبیل طرح پیشننهادی مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) را مورد اقبال قرار داده و افزود؛ ما آمادگی کامل برای همکاری و اجرای این طرح را داریم.