کد مطلب: 83008 تعداد بازدید: ۱۹۷

مدیر حوزه علمیه برادران ولی عصر«عج» گرمی گفت:

ایجاد محبت اهل بیت«ع» در قلب انسان از برنامه اسلام است

پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱:۵۵
حجت الاسلام مجتبی مرادزاده؛ دین اسلام را، دینی دارای برنامه منظم دانست و افزود؛ ایجاد محبت اهل بیت«ع» در قلب انسان از برنامه دین اسلام است.

      به گزارش خانم سمیه یوسفی معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه ولی عصر(عج) خواهران شهرستان گرمی - در مراسمی که به مناسبت رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) برگزار شد، حجت الاسلام مجتبی مرادزاده مدیر حوزه علمیه ولی عصر(عج) برادران گرمی، دین اسلام را دینی دارای برنامه منظم خوانده و گفت؛ ایجاد محبت اهل بیت«ع» در قلب انسان از برنامه دین اسلام است.

      وی پیامبراکرم(ص) را دارای خلق عظیم دانسته و با بیان اینکه ایشان با اخلاق و قرآن مردم را به دین اسلام هدایت کردند، گفت؛ عظمت اخلاق نبی مکرم اسلام قابل توصیف نیست چرا که همه اخلاق نیک 124 هزار پیامبر در ایشان جمع شده است.

      حجت الاسلام مجتبی مرادزاده به ویژگی های امام حسن مجتبی(ع) اشاره کرده و گفت؛ امام حسن(ع) همانند پدر بزرگوارشان احیاگر احسان و نیکی در جامعه بودند طوری که احسان ایشان حتی به یهود، بدگویان از ایشان و ... نیز می رسید.

      مدیر حوزه علمیه ولی عصر(عج) برادران گرمی به تبیین علت تحمیل ولیعهدی توسط مامون عباسی به امام رضا(ع) پرداخته و افزود؛ مشروعیت بخشیدن به حکومت غیرعادلانه، آرام کردن انقلابیون معترض به خلافت و جبران جنایت پدرش هارون الرشید که پدر بزرگوار امام را شهید کرده بود، از اهداف مأمون ستمگر عباسی بود.

از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم مداحی و روضه خوانی و ارائه دلنوشته توسط یکی از طلاب بود.