کد مطلب: 82848 تعداد بازدید: ۴۰۵

با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل برگزار شد

اولین جلسه هیأت امنای جدید مدرسه علمیه الزهرا«س» اردبیل

دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۴:۱۶
جلسه اعضای جدید هیأت امنای مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان و کادر و اساتید این مدرسه برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی اولین جلسه اعضای جدید هیأت امنای مدرسه علمیه الزهراء«س» اردبیل با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان و کادر و اساتید مدرسه و با هدف معرفی اعضای جدید به عوامل اجرایی و آموزشی این واحد علمی تربیتی و نیز بررسی انتقادات و پیشنهادات اساتید برگزار شد.

      حجت الاسلام والمسلمین طاهر لطفی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل در این جلسه به معرفی اعضای جدید هیات امنا پرداخته و کادر و اساتید را به همیاری و همکاری با هیأت امنا و مدیریت جدید مدرسه دعوت نمود.

      وی با توجه به مصادف بودن این ایّام با اربعین حسینی(ع) و ماه صفر، برنامه ریزی برای تشرف طلاب و اساتید به سفر اربعین سال بعد را لازم و ضروری خوانده و گفت ؛ طلاب و اساتید بایستی با تشرف به این سفر معنوی و تجربه آن، نکات و مشکلات موجود را بررسی کرده و با مطالعه و تحقیق بیشتر راههای برون رفت را به مردم انتقال دهند.

      حجت الاسلام والمسلمین لطفی به فضیلت های سفر اربعین اشاره کرده و خاظر نشان کرد ؛ اساتید و طلاب بایستی به اهداف این سفر مقدس پی برده و ضمن بازگو نمودن آن به مردم، با رفتار و اخلاق خود در این سفر، الگوی دیگران باشند.        

      در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مهدی نوروزی جانشین مؤسس مدرسه علمیه الزهرا(س) حضور پررنگتر سیستمی حوزه علمیه خواهران در فعالیتهای اجتماعی را مورد تأکید قرار داده و به سؤالات مطروحه اساتید پاسخ گفت.