کد مطلب: 82465 تعداد بازدید: ۳۳۷

پیش دبستانی نونهالان اهل بیت«ع» وابسته به مدرسه علمیه فاطمیه«س» مشگین شهر افتتاح شد

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۵۵
آیین افتتاح و آغاز سالتحصیلی جدید مرکز پیش دبستانی نونهالان اهل بیت(ع) وابسته به مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر با حضور اساتید و اولیای پیش دبستانی در این واحد علمی تربیتی برگزار شد.

       به گزارش رابط خبری - خانم فاطمه نعمتی مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر از افتتاح و آغاز سالتحصیلی جدید مرکز پیش دبستانی نونهالان اهل بیت(ع) وابسته به مدرسه علمیه فاطمیه(س) با حضور اساتید و اولیای پیش دبستانی خبر داد.

       در این مراسم خانم شکراللهی مشاور و روانشناس،ورود به مراکز پیش دبستانی و مهد کودک را ضروری خوانده و گفت: مطالعات نشان مي دهد سرمايه گذاري صحيح در آموزش پايه پيش دبستاني نه تنها باعث افزايش اشتياق كودكان براي ورود به مدرسه و اجتماع شده بلكه به صورت خاص، تاثير بسيار مثبتي بر كودكانی که والدين آنها تحصيلات بالايي ندارند خواهد داشت.

       وی به نقش اساسي سال هاي پيش از دبستان در رشد و تربيت كودكان اشاره کرده و افزود؛ براساس يافته هاي روان شناسان، در دوران پيش از دبستان يادگيري‌كودكان عميق تر،‌ سريعتر و آسان تر انجام مي شود وتوانايي هاي آنان درجنبه هاي مختلف رشد، شكوفا شده و پايه هاي اصلي شخصيت آنها شكل مي گيرد.