کد مطلب: 82443 تعداد بازدید: ۱۰۲

نماینده سیاسی پایگاه بسیج طلاب فاطمیه(س) مشگین شهر:

رشادت‏های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸:۳۰
خانم راضیه حسن پور هشت سال دفاع مقدس در برابر تجاوز وحشیانه دشمن را منشأ غرور ملی پایان‏ ناپذیری برای مردم ایران معرفی کرد و گفت: رشادت‏های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد.

به گزارش خانم شهربانو افشاری معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر - در نشستی که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد خانم راضیه حسن پور مبلّغ و نماینده سیاسی پایگاه بسیج طلاب فاطمیه(س)  مشگین شهر هشت سال دفاع مقدس در برابر تجاوز وحشیانه دشمن را منشأ غرور ملی برای مردم ایران معرفی کرد و گفت: رشادتهای جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو رهبری دینی میتوان برنامه های دشمن را ناکام ساخت.

وی به انگیزه مردم ایران در دفاع مقدس در سایه ولایت اشاره کرده و افزود؛ مردم ایران با برخورداری از رهبری توانا و آگاه، هوشمندانه و با انگیزههای دینی و ملی در مقابل دشمن متجاوز به پاخاسته و صحنههای زیبایی ازاتحاد ملی را به نمایش گذاشتند.

خانم حسن پور خاطر نشان کرد؛ دفاع شرافتمندانه  و پایبندی به مقررات انسانی و اسلامی در این جنگ نشانگر انگیزه حضور دینی و ملی مردم ایران بود.

مبلّغ و نماینده سیاسی پایگاه بسیج طلاب فاطمیه(س)؛ صفات ارزشمند شهادت طلبی، عبادت خالصانه پروردگار، عزت جهاد در راه خدا در مقابل ذلت پذیرش ظلم، ایستادگی و مقاومت را پیام دفاع مقدس دانست و افزود: دفاع هشت ساله در مقابل توطئه های شرق و غرب فرصتی برای اثبات توانمندی ملت ایران در سایه رهبری اسلامی بود.

وی در پایان این نشست به شبهات سیاسی و پرسش های متداول طلاب در رابطه با مسائل روز سیاسی پاسخ گفت.