کد مطلب: 82336 تعداد بازدید: ۲۳۷

مدیر مدرسه علمیه الزهراء«س» خلخال گفت:

رشد باورهای دینی مردم، از برکات معنوی هشت سال دفاع مقدس است

یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶:۵۳
خانم حبیبه شاهنده با اشاره به دستاوردهای عظیم معنوی دفاع مقدس گفت: رشد و تقویت باورهای دینی مردم از برکات معنوی هشت سال دفاع مقدس بود.

       به گزارش خانم فاطمه سعیدی فر معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء (س) شهرستان خلخال - در جلسه سرمربیان حلقه های صالحین خانم حبیبه شاهنده مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) با اشاره به دستاوردهای عظیم معنوی هشت سال دفاع مقدس گفت: رشد و تقویت باورهای دینی مردم از برکات معنوی هشت سال دفاع مقدس بود.

       وی به نقش ارزشمند امام خمینی(ره) در طول هشت سال دفاع مقدس اشاره کرده و گفت: از بارزترين جلوه‌هاي رهبري و نقش معنوي امام خميني(ره) و تأثير شگرف آن بر روحيه ملت و رزمندگان اسلام، هدايت و رهبري ايشان در این دوران بود که حضور پرشور جوانان در جبهه های جنگ و همیاری  مردم د رپشت جبهه ها موید این مطلب می باشد.

       خانم شاهنده به نقش بانوان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرده و خاطر نشان کرد: مادران و همسران شهدا با تربیت نیروی بسیجی و پشتیبانی در پشت جبهه ها و امداد رسانی به رزمندگان، حماسه سازان صبر و استقامت در هشت سال دفاع مقدس بودند.

       مدیر مدرسه علمیه الزهراء«س» خلخال در پایان به نقش مهم حلقه های صالحین در بصیرت افزایی جامعه  اشاره کرده و گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است که با برگزاری نشست های تخصصی بین متربیان در پایگاه های محلات به تبیین دستاوردهای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دوران دفاع مقدس پرداخته شود.