کد مطلب: 80422 تعداد بازدید: ۱۲۸

مشاور مدرسه علمیه ثامن الحجج«ع» پارس آباد:

دفاع از مذهب شیعه و شیعیان باعث آمرزش گناهان می شود

دوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷:۱۸
خانم لیلا علیاری در مراسم جشن عید غدیر خم كه در سالن اجتماعات مدرسه علميه ثامن الحجج (ع) پارس آباد برگزار گرديد، با اشاره به خصائل شیعیان و محبان حضرت علی(ع) گفت: دفاع از مذهب شیعه و شیعیان باعث آمرزش گناهان می شود.

       به گزارش خانم سارا جاهد معاون فرهنگی مدرسه علميه ثامن الحجج(ع) شهرستان پارس آباد، در مراسم جشن عید غدیر خم، خانم لیلا علیاری استاد و مشاور اين مدرسه با اشاره به خصائل شیعیان و محبان حضرت علی(ع) گفت: دفاع از مذهب شیعه و شیعیان باعث آمرزش گناهان می شود.

       وي با تأکید بر اهمیت ولایت پذیری و دفاع از حریم ولایت گفت: حضرت زهرا (س) به عنوان اولین حامی و مدافع ولایت، آغازگر دفاع از حریم ولایت است.

       خانم علیاری افزود: دفاعیات و مبارزات حضرت زهرا (س) از آن جهت مهم و سرنوشت ساز است که خود طراح مبارزه با تحریف و ترسیم کننده نقشه دفاع از ولایت بود.

       استاد و مشاور مدرسه علميه ثامن الحجج(ع) با اشاره به ویژگی های شیعیان خاطر نشان شد:شیعیان واقعی کسانی هستند که در راه ولایت بذل و بخشش نموده و اوامر اهل بیت(ع) و قصه زندگی آنان را احیاء و بازگو می کنند و به آن نيز عمل می نمایند. 

       وي گفت:شیعیان و محبان حضرت علی(ع) هنگام جان دادن رفیق و همراه دارند، در وحشت قبر مونس دارند، در هنگام ظلمت و تاریکی، نوری به همراهشان است و در فریاد و ناله روز قیامت امنیت دارند.