کد مطلب: 62519 تعداد بازدید: ۵۰۲

مسئول سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس«ع» گفت:

بی حجابی، غافل شدن از ارزش هاست

شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سيد سیاح ، با تبریک میلاد حضرت معصومه(س) حجاب را یک ارزش و قانون الهی معرفی کرده و گفت : دختران جهان اسلام باید به ارزش های اسلامی پایبند باشند و از بی حجابی و بی عفتی اجتناب کنند چرا که بی حجابی ، غافل شدن از ارزش هاست.

به گزارش خانم سمیه یوسفی معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه خواهران حضرت ولی عصر (عج) شهرستان گرمی- حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سيد سیاح  مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبيل- در همایش عفاف و حجاب با تبریک میلاد حضرت معصومه(س) حجاب را یک ارزش و قانون الهی معرفی کرده و گفت : دختران جهان اسلام باید به ارزش های اسلامی پایبند باشند و از بی حجابی و بی عفتی اجتناب نمایند چرا که بی حجابی ، غافل شدن از ارزش هاست.

وی در ادامه حجاب را محل تجلی لطافت روح زن دانسته و بیان داشت: زنان باید به این مسئله ایمان داشته باشند که سعادت اصلی زنان ، فقط با حجاب و حیا محقق می شود و تحقق این امر فقط به دست خود زنان است و الا آنهایی که بی عفتی را مسیر ترقی می دانند در واقع در حال سقوط از پرتگاه انسانیت هستند.

حجت الاسلام سید سیاح ، با اشاره به عوامل بی حجابی در جامعه گفت : یکی از عوامل بی حجابی در بین بانوان مسئله کمبود است چرا که فقط افرادی که دچار کمبود عاطفی، معنوی و... هستند به خاطر خودنمایی ، خود را آزاد در اختیار بیگانگان قرار می دهند و این عامل در واقع توهین به شخصیت بانوان است.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) ، نقش جامعه غربی را در بی حجاب شدن بانوان و دختران ایران اسلامی بسیارمهم معرفی کرده و خاطر نشان كرد: کشورهای غربی از زنان بی حجاب به عنوان یک وسیله برای رسیدن به اهداف سیاسی، فرهنگی و... خود استفاده می کنند تا  از این طریق به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند.

سخنران جلسه در ادامه به ضررهای علمی بی حجابی اشاره نموده و تاکید کرد : بی حجابی یعنی غافل شدن از ارزش ها و اين جزء مفاسد شخصی است که عوارضی همچون تلف کردن عمر و خودباختگی را در پی دارد.

وی در پایان اظهار داشت:اولین قربانی بی حجابی، بانوان هستند که به تبع فاسد شدن بانوان ، خانواده ها و جامعه هم فاسد می شود لذا برای نجات جامعه و خانواده باید بانوان خود را مجهز به سلاح تقوا نمایند و با حفظ حریم حجاب و عفاف و حیای خود دشمن را در رسیدن به هدف خود ناکام گذارند.