کد مطلب: 60713 تعداد بازدید: ۳۹۵

معاون فرهنگی مدرسه علمیه ولیعصر«عج» شهرستان گرمی گفت:

ماه رمضان، بزرگترین ظرفیت برای تبلیغ است

یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲:۰۱
خانم سمیه یوسفی، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، این ماه را ماه قرآن معرفی کرده و افزود: ماه رمضان ماه ارتباط با خدا و بزرگترین ظرفیت برای تبلیغ معارف وشعائر الهی می باشد.

به گزارش رابط خبري مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان گرمی، در مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان که با حضور مبلغات و دانش آموختگان در مدرسه علمیه برگزار شد خانم سمیه یوسفی–معاون فرهنگی تبليغي مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، این ماه را ماه قرآن معرفی کرده و افزود: ماه رمضان ماه ارتباط با خدا و بزرگترین ظرفیت برای تبلیغ  معارف  و شعائر الهی می باشد.

وی در ادامه به  حضور بیش از 70 مبلغ خواهر در مساجد و هیئت های مذهبی بانوان در مرکز شهرستان ، بخش ها و روستاهای دور و نزدیک اشاره کرده و گفت: شهرستان گرمی با توجه به مرزی بودن ، همیشه با خطر ترویج فرهنگ ماهواره و شبکه های اجتماعی غیر اخلاقی روبه رو است ، لذا حضور مبلغات در جلسات بانوان، در جهت معرفت افزایی و آموزش معارف اسلامی بسیار مهم است.

    خانم یوسفی مطالعه در ماه مبارک رمضان را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: حضور مبلغات در جلسات تبليغ زمانی می تواند کاربردی و موثر باشد که بتوانند به سوالات و کمبود های معرفتی با  ذکر سند معتبر پاسخ دهند لذا این امر فقط با مطالعه عمیق می تواند نتیجه بخش و مفید باشد.

   معاون فرهنگی تبليغي مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج)خاطر نشان كرد: هدف از اعزام مبلغات به مجامع حضور بانوان ، نشر معاوف غنی اسلام است و مبلغات با موضوعات احکام ، جزء خوانی ، آموزش روخوانی وروانخوانی ، مباحث اخلاقی و... در ماه مبارک رمضان ، به این امر مهم همت دارند.

وی در پایان مبلغات را به استفاده از روش های نوین تبلیغی توصیه نموده و تاکید کرد؛ دشمنان اسلام از تمام امکانات مالی، جانی و....  در جهت نشر فرهنگ باطل خود استفاده می کنند که بسیار جذاب و متنوع است لذا استفاده مبلغات از روش های نوین تبلیغی می تواند راه نشر فرهنگ باطل را بگیرد.

 از دیگر برنامه های این مراسم ، اعلام مکان ها و زمان تبلیغی ، توسط مبلغات بود .