کد مطلب: 60596 تعداد بازدید: ۴۸۰

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه«س» مشگین شهر گفت:

آبروی روحانیت مساوی با مشروعیت نظام است

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸:۰۴
خانم فاطمه نعمتي اولین چالش در جهت تهدید انقلاب اسلامی را مشروعیت ستیزی دشمنان دانسته و گفت؛ آبروی روحانیت مساوی با مشروعیت نظام است

به گزارش رابط خبري مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر، در نشست سیاسی كه با حضورطلاب و مبلغات برگزار شد خانم فاطمه نعمتی مدیر اين مدرسه علمیه اولین چالش در جهت  تهدید انقلاب اسلامی را مشروعیت ستیزی دشمنان دانسته و گفت؛ آبروی روحانیت مساوی با مشروعیت نظام است.

       وي افزود؛ دشمنان اسلام در صدد هستند كه با توطئه هاي مختلف نشان بدهند دین توانایی تشکیل حکومت و حل مشکلات را ندارد.

       خانم نعمتی با اشاره به شدت مشروعیت ستیزی دشمنان در فضای مجازی خاطر نشان كرد؛ دشمن در فضای مجازی استدلال های دینی و مذهبی ما را نشانه رفته و سعي دارند با نشان دادن چهره نادرست از علم و معنویت و قداست روحانیت، ذهن مردم را منحرف و مردم را نسبت به دین بدبین کنند.

       مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) از ديگر چالش های تهدید کننده نظام جمهوری اسلامی را ارتجاع  دانسته وافزود؛ اشرافی گری از پیامد های بازگشت به ارتجاع بوده، یعنی ارزش انسان ها به اندازه ثروت آن هاست.    

          وی در رابطه با این معضل اجتماعی خاطر نشان كرد؛ هر گرسنگی و فقری ایمان را از بین نمی برد  بلکه این فاصله طبقاتی است که افراد جامعه را نسبت به نظام و دین بدبین می کند.

       خانم نعمتی در پایان خواستار افشا گری ماهیت جریانات انحرافی وتحلیل درست اهداف انقلاب اسلامی توسط مبلغات در تبلیغات ماه رمضان شد.