کد مطلب: 60590 تعداد بازدید: ۲۸۲

رئيس هيأت امناء مدرسه علميه ثامن الحجج«ع» عنوان كرد:

رمضان ماه فیلتر و پاکسازی از گناهان است

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳:۲۸
حجت الاسلام و المسلمين سید سعید رشادی آلوده شدن انسان به گناه را منجر به تضعیف معنویاتش دانسته و و تأكيد كرد؛ ماه مبارک رمضان را غنیمت بشماريد كه ماه فیلتر و پاکسازی از گناهان است.

به گزارش خانم سارا جاهد معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علميه ثامن الحجج(ع) شهرستان پارس آباد، در مراسمي كه به مناسبت استقبال از ماه مبارک رمضان برگزار شد حجت الاسلام و المسلمين سید سعید رشادی امام جمعه شهرستان و رئیس هیات امنا اين مدرسه علميه با تاکید بر اهمیت خودسازی و دوری از گناهان گفت: انسان زمانی که به گناه آلوده مي شود معنویاتش ضعیفتر شده و گناه نزد او عادی می شود  لذا باید ماه مبارک رمضان را غنیمت شمرد كه ماه فیلتر و پاکسازی از گناهان است.

وی با اشاره به فعالیت های دشمنان در جهت تخریب چهره اسلام، جعل هزاران  حدیث را از نمونه تلاشهای دشمنان در اين جهت دانسته و افزود؛ در عصر امروز نيز با ساختن چندین فیلم هالیوودی در صدد تخریب شخصیت پیامبران و امامان معصوم(ع) هستند.

 حجت الاسلام و المسلمين رشادی ماه رمضان را فرصتی در جهت خودسازی دانسته و خاطر نشان كرد؛گناهان لذت عبادت و شب زنده داری را از انسان گرفته و موجب غلفت انسان مي شود لذا مومنین باید این فرصت را غنیمت شمرده و مواظب اعمال و گفتار خود باشند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد خاطر نشان شد؛ درگیری در لذات دنیایی ذات انسان را خدشه دارکرده و انسان را از لذات معنوی محروم می کند و او را به سوی بدیها سوق می دهد.