کد مطلب: 60589 تعداد بازدید: ۲۷۹

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه شهرستان پارس آباد گفت:

کاهش فساد و فحشا در جامعه مستلزم حمایت از کالای ایرانی است

پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰:۱۱
محسن پناهيان حمایت از کالای ایرانی را از ضروریات فعلی كشور و راه برون رفت از بسیاری از مشکلات خانمان سوز جامعه دانسته و خاطر نشان كرد؛ بیکاری عامل اصلی اشاعه فحشا و فساد در جامعه بوده و تنها راه جلوگیری از ورشکستکی کارخانجات و کارگاه ها حمایت از کالای ایرانی است.

به گزارش خانم سارا جاهد معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علميه ثامن الحجج(ع) شهرستان پارس آباد، در نشستی كه به مناسبت هفته عقیدتی - سیاسی برگزار شد محسن پناهیان مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد با تببین حمایت از تولیدات داخلی، بیکاری را عامل اصلی اشاعه فحشا و فساد در جامعه دانسته و خاطر نشان كرد؛ طلاب حوزه های علمیه باید به این امر واقف بوده و مردم را به خرید کالای ایرانی سوق دهند تا مانع از ورشکستکی کارخانجات و کارگاه ها شوند.

 وی با اشاره به آمار های تکان دهنده واردات گفت؛ واردات کالاهای خارجی بسیاری از کارخانجات کشور را به تعطیلی كشانده و در نهايت منجر به بالا رفتن آمار فساد و فحشا مي شود.

 پناهیان با اشاره به اینکه  علما و طلاب حوزه های علمیه همیشه آماج حملات دشمنان هستند گفت: طلاب حوزه های علمیه وظیفه دارند زیر بنای عقیدتی و ارزشی مردم جامعه را افزایش دهند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد با اشاره به ترسیم نقشه راه مقام معظم رهبری افزود: ایشان همیشه در صدد ترسیم نقشه راه صحیح و تلاش در جهت بصیرت دهی به مردم می باشند و وظيفه ماست كه ولايت پذير بوده و به فرمایشات ایشان جامه عمل بپوشانيم.