کد مطلب: 59751 تعداد بازدید: ۲۴۰

مؤسس مدرسه علميه فاطميه«س» مشگين شهر گفت؛

دين داري، استقامت و دفاع از دين از خصوصيات فرد منتظر است

یکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷:۴۴
حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار با اشاره به وظایف منتظران در عصر غبیت گفت: فرد منتظر باید دین داری، استقامت و دفاع از دین را در سبک زندگی خود پیاده کند و از ارزش های دینی پاسداری نماید.

 به گزارش خانم فهيمه قشمشمي –معاون فرهنگي تبليغي مدرسه علميه فاطمیه(س) مشگین شهر، در مراسمي كه به مناسبت روز معلّم برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار مؤسس اين مدرسه علميه با اشاره به وظايف منتظران در عصر غيبت گفت؛ فرد منتظر بايد دين داري، استقامت و دفاع از دين را در سبك زندگي خود پياده كرده و از ارزش هاي ديني پاسداري نمايد.

       وی با استناد به سخنان مقام معظّم رهبري در مورد سبک زندگی اسلامی؛ اولین شاخصه ی بنیان های سبک زندگی اسلامی را زندگی بر مبنای خرد دانسته و افزود؛ متأسفانه مشکل اصلی خانواده ها  زندگي بر مبناي احساسات بوده و به همین خاطر عقلانی نبودن زندگی در نهايت منجر به اختلاف مي شود.

      حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار شاخصه های دیگر زندگی منتظران را، زندگی کردن با محبت و مهرورزی، عفت و پاکدامنی و زندگی توأم با معنویت و رعایت احکام شرعی  دانسته و افزود : رعايت اين موارد فراهم کردن شرایط برای ظهور حضرت است.

       تجليل از اساتید و شاگردان ممتاز در هر پایه پايان بخش اين مراسم بود.