کد مطلب: 59747 تعداد بازدید: ۴۷۶

همزمان در جشن بزرگ منتظران مهدی«عج» برگزار شد

نمایشگاه « تجربه یک حس متفاوت » مدرسه علميه فاطميّه«س» مشگين شهر

یکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳:۲۹
همزمان در جشن بزرگ منتظران مهدی«عج» كه به مناسبت نيمه شعبان در محل پل معلق مشگين شهر برگزار شد مدرسه علميه فاطميّه«س» اين شهرستان نيز نمایشگاهی با عنوان( تجربه یک حس متفاوت) با هدف تبلیغ چهره به چهره رعایت حجاب اسلامی برگزار كرد.

       به گزارش خانم فاطمه نعمتی - مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س)مشگین شهر ، همزمان در جشن بزرگ منتظران مهدی«عج» كه به مناسبت نيمه شعبان در محل پل معلق مشگين شهر برگزار شد مدرسه علميه فاطميّه«س» نيز با همكاري طلاب ،اساتید و کادر، نمایشگاهی با عنوان( تجربه یک حس متفاوت) با هدف تبلیغ چهره به چهره رعایت حجاب اسلامی برگزار كرد.

       وي افزود؛ در اين مراسم طلاب در بین زنان و دختران بد حجاب حضور يافته و آنها را تشویق به بازدید از غرفه (تجربه یک حس متفاوت) كردند.

       خانم نعمتي خاطر نشان كرد؛ در اين غرفه طلبه های «طراح بستن سال و روسري» با دادن هدیه اي به بانوان، شال و روسری آنان را به طور اسلامي و متنوع بستند كه اين كار مورد استقبال بانوان قرار گرفت.

       مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) دلنوشته هاي مهدوي را از برنامه هاي اين مدرسه عنوان كرد و افزود؛ هدف ديگر از برگزاري اين نمايشگاه تبلیغ پذیرش حوزه هاي علميه خواهران بود.