کد مطلب: 59270 تعداد بازدید: ۵۹۱

مدرس حوزه علمیه گفت:

امروزه مهم ترين وظیفه طلاب ، گسترش فرهنگ مهدويت است

پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۴۲
حجت الاسلام اسفندیار معتمد، در اهمیت بحث مهدویت گفت: با توجه به ضرورت زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) امروزه مهمترين وظیفه طلاب ، گسترش فرهنگ مهدويت است.

      به گزارش خانم رقیه یوسفی معاون فرهنگی- تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال، در مراسم جشن نیمه شعبان،  حجت الاسلام و المسلمین اسفندیار معتمد مدرس حوزه علمیه با اشاره به اهمیت بحث مهدویت گفت: با توجه به  ضرورت زمینه سازی برای ظهور حضرت ولی عصر(عج)  امروزه مهمترين وظیفه طلاب ، گسترش فرهنگ مهدويت است.

       وي با اشاره به اهمیت شناساندن شخصیت حضرت مهدی (عج) گفت: دشمن از هر سلاحي استفاده مي‌كند  تا از رشد تفكر مهدويت در جهان، جلوگيري كند و تفکر نادرستی از شخصیت  حضرت مهدی (عج)  در اندیشه مردم ایجاد کند.

       حجت الاسلام اسفندیار معتمد در ادامه به برنامه های دشمنان در ایجاد شبهات در این زمینه اشاره کرده و خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام از تنوع ابزارهاي فرهنگي مانند، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، صنعت سینما و بازی های کامپیوتری  براي ایجاد شبهه در  فرهنگ مهدويت استفاده می کنند.

       مدرس حوزه علمیه در پایان به وظایف منتظران در زمان غیبت اشاره کرده و گفت: انتظار فرج، تهذیب نفس و اصلاح فردی، معرفت نسبت به  مقام و شخصیت  حضرت ولی عصر(ع) و دعا برای فرج ایشان از جمله وظایف منتظران در زمان غیبت می باشد.