کد مطلب: 58829 تعداد بازدید: ۳۵۵

مدیر حوزه علمیه الزهراء«س» خلخال گفت:

ترویج سبک زندگی اسلامی، مهمترین اصل در حمایت از کالای ایرانی می باشد

سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰:۰۱
خانم حبیبه شاهنده ، با اشاره به اهمیت و نقش سبک زندگی اسلامی ، ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه را مهمترین اصل در حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال دانست.

 

به گزارش خانم رقیه یوسفیمعاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(س)  شهرستان خلخال- در مراسم نشست فرهنگی حمایت از کالای ایرانی که برای ارتقاء توان تبلیغی و علمی مبلغان برگزار شد خانم حبیبه شاهنده مدیر مدرسه علمیه مدرسه الزهراء(س)، با اشاره به اهمیت و نقش سبک زندگی اسلامی در جامعه گفت: مهمترین اصل در جهت حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال، ترویج سبک زندگی اسلامی است.

         وی در ادامه به اهمیت حمایت از تولیدات داخلی و مصرف کالای ایرانی اشاره کرده و بیان داشت: حمایت مردم و مسئولین از کالای ایرانی و تولید ملی نقش مهمی در اشتغال زایی، رفع مشکلات اقتصادی کشور و تولیدات داخلی دارد.

       خانم شاهنده با اشاره به تاثیرات مصرف کالای خارجی در جامعه گفت: مصرف گرایی، تجمل گرایی، بیکاری، وابستگی به اقتصاد خارجی،  ترویج سبک زندگی غربی از تاثیرات مصرف کالاهای خارجی در یک کشور  می باشد.

   مدیر مدرسه علمیه مدرسه الزهراء(س) در پایان به نقش مهم طلاب در تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در زمینه حمایت از کالای ایرانی اشاره کرده و افزود: طلاب و مبلغان خواهر نقش مهمی در مدیریت اقتصادی منزل در حمایت از کالای ایرانی و همچنین با استفاده از ظرفیت های تبلیغی از جمله مساجد و هیات مذهبی و پایگاه های تبلیغی در سطح شهر دارند.