کد مطلب: 58770 تعداد بازدید: ۳۰۲

مدرس حوزه علميه الزهراء«س» خلخال گفت:

شعبان ماه عبادت و تقرّب به سوى پروردگار است

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶:۰۷
خانم فاطمه نصیری در بیان فضیلت ماه شعبان ، این ماه را ماه عبادت و بندگی معرفی کرد و افزود: طبق احادیث و روایات وارده، این ماه بهترین فرصت برا ی بندگی، عبادت و تقرب به سوی پروردگار متعال می باشد.

 

                                                    به گزارش خانم رقیه  یوسفیمعاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال- در مراسم اعیاد شعبانیه خانم فاطمه نصیری مدرسه حوزه علميه الزهراء(س) ضمن تبریک این اعیاد، ماه شعبان را ماه عبادت و بندگی معرفی کرد و افزود: طیق احادیث و روایات وارده این ماه بهترین فرصت برا ی بندگی، عبادت و تقرب به سوی پروردگار متعال می باشد.

        وی در ادامه به اعمال، ویژگیها و فضیلت این ماه اشاره کرده و افزود: ثواب اعمال در این ماه چندین برابر می شود و بنده باید از این فرصت برای تقرب به سوی پروردگارش استفاده کند و قرائت مناجات شعبانیه، صدقه دادن و استغفارکردن از اعمال مهم این ماه عظیم می باشد.

       خانم نصيري با اشاره به سالروز تولد  قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز، گفت: حضرت ابوالفضل (ع) برادر و سرداری وفادار برای حضرت ابا عبدلله الحسین (ع) در تمام دوران زندگیشان بخصوص در واقعه کربلا بودند و ایشان آیینه معرفت در رشادت و روحیه ایثارگری و دارای ایمانی محکم و استوار و بصیرتی نافذ بودند.