کد مطلب: 55964 تعداد بازدید: ۴۲۲

مدير مركز تخصصي تفسير و علوم قرآن حضرت رسول اكرم«ص» اردبيل:

مطابق فرمايش مقام معظم رهبري، انقلاب اسلامي اولين مرحله از نقشه راه ظهور امام عصر«عج» است

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰:۵۳
سيده سكينه مير فضلي مدير مركز تخصصي حضرت رسول اكرم(ص) اردبيل مراحل نقشه راه ظهور را ( انقلاب و سرنگونی طاغوت، نظام سازی و تشکیل قانون اساسی، تشکیل دولت اسلامی، کشور و جامعه اسلامی، تمدن اسلامی) معرفی کرد و افزود: مطابق بیانات مقام معظم رهبری انقلاب اسلامي ايران اولين مرحله از نقشه راه ظهور امام عصر«عج» است.

به گزارش حكيمه نوري معاون فرهنگي تبليغي مرکز تخصصی حضرت رسول اکرم(ص) اردبيل،سيده سكينه مير فضلي مدير مركز تخصصي حضرت رسول اكرم(ص) اردبيل در مراسم گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي، مراحل نقشه راه ظهور را ( انقلاب و سرنگونی طاغوت، نظام سازی و تشکیل قانون اساسی، تشکیل دولت اسلامی، کشور و جامعه اسلامی، تمدن اسلامی) معرفی کرد و افزود: مطابق بیانات مقام معظم رهبریانقلاب اسلامي ايران اولين مرحله از نقشه راه ظهور امام عصر«عج» است.

       وي ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب را چون نوری معرفی کرد که به برکت خون شهدا شکل گرفته و در حال متصل شدن به قیام جهانی امام زمان(عج) است.

       میر فضلی در پایان با اشاره به فعالیت های فرهنگی و سیاسی شهید مطهر(ره)، انجام فعالیت های فرهنگی و مطالعه دقیق و اهمیت دادن به کتابخوانی را از اهم وظایف طلاب عنوان کرد و هرگونه کم توجهی به این مسأله را برای حوزه های علمیه زیان بار دانست.

پخش کلیپ با موضوع اهداف انقلاب در بیانات رهبری و تجلیل از برگزیده مسابقه کتابخوانی پایان بخش این مراسم بود.