کد مطلب: 55961 تعداد بازدید: ۳۲۳

مدیر اداره تبلیغات اسلامی خلخال گفت:

حاکمیت اسلام بر پایه ولایت فقیه مهمترین و با ارزش ترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷:۳۵
حجت الاسلام والمسلمین سيد محسن محسنی رییس سازمان تیلیغات شهرستان خلخال با اشاره به مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی گفت:حاکمیت اسلام بر پایه ولایت فقیه مهمترین و باارزش ترین دستاورد انقلاب اسلامی می باشد.

به گزارش خانم حبیبه شاهنده مدیر حوزه علميه الزهراء(س)شهرستان خلخال، «حجت الاسلام والمسلمین محسن محسنی»رییس سازمان تبلیغات اسلامی خلخال، درمراسم زنگ انقلاب، با اشاره به مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی گفت : حاکمیت اسلام بر پایه ولایت فقیه مهمترین و باارزش ترین دستاورد انقلاب اسلامی می باشد.

          وي با تشریح دستاوردهای داخلی انقلاب اسلامی در طول چهل سال بعد از پیروزی گفت: سرنگونی استبداد 2500 ساله شاهنشاهی در ایران، کسب استقلال و آزادی، ارتقای مشارکت سیاسی و آگاهی های مردم و رشد مراکز علمی از جمله حوزه های علمیه خواهران از دستاوردهای داخلی انقلاب اسلامی می باشد.

         حجت الاسلام والمسلمین محسنی به تاثیر انقلاب اسلامی در معادلات جهانی اشاره کرده و خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامی بر جریان ها و جنبش های آزادی بخش و  مبارز در سطح جهانی بویژه در جهان اسلام تأثیرگذار بوده، به نحوی که میتوان شعارها و الگوبرداری از روشهای مقاومت و مبارزه مردم ایران با رژیم پهلوی را در کشورهای آزادی خواه از جمله فلسطین، یمن، بحرین و سوریه مشاهده کرد.

     رییس سازمان تبلیغات اسلامی خلخال در پایان به نقش مهم مبلغان خواهر حوزه های علمیه در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرده و افزود: دهه فجر فرصت خوبی هست که مبلغان خواهر با حضور در مساجد و هیات های مذهبی بانوان و پایگاه های بسیج به بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در جهت روشنگری وتبیین آرمان های انقلاب اسلامی بپردازند.