کد مطلب: 33292 تعداد بازدید: ۵۱۶

پژوهشگر و استاد برجسته حوزه و دانشگاه:

حوزه های علمیه خواهران از ظرفیت های قابل توجهی در مقاله نویسی و پایان نامه نویسی برخوردارند

چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۷:۲۹
حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدضیاءالدین علی نسب پژوهشگر و استاد برجسته حوزه و دانشگاه با تشریح موارد پژوهشی گفت: حوزه های علمیه خواهران از ظرفیت های قابل توجهی در مقاله نویسی و پایان نامه نویسی برخوردارند.

          به گزارش وحیده احمدپور- معاون پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه (س) شهرستان مشگین شهر - حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدضیاءالدین علی نسب پژوهشگر و استاد برجسته حوزه و دانشگاه با بیان احادیثی از اهل بیت (ع) در مورد امر پژوهش به تشریح این موارد پرداخته و اذعان داشت: حوزه های علمیه خواهران از ظرفیت های قابل توجهی در عرصه مقاله نویسی و پایان نویسی برخوردارند.

          وی در ادامه به تعریف مقاله و پایان نامه و سپس به تشریح جزئیات آن پرداخته و گفت:. مقاله نوشته ای روشمند و اصولی است که منجر به تولید علم می گردد.

          حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی نسب جزئیات روند تدوین تحقیق پایانی را تشریح نموده و هدف از تدوین تحقیق پایانی سطح دو (مقطع کارشناسی) را جمع آوری مطلب و گردآوری و چینش مطالب قلمداد نمود.

          در پایان موضوعات و طرح های اجمالی و تفصیلی تحقیقات پایانی خواهران طلبه که در مرحله انتخاب و نگارش طرح ها بودند بررسی شد.