کد مطلب: 33291 تعداد بازدید: ۴۸۳

در مدرسه علمیه خواهران حضرت ولی عصر«عج» گرمی برگزار شد

مراسم سالروز شهادت امام حسن مجتبی«ع»

چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۸:۱۶
سمیه یوسفی – معاون فرهنگی، تبلیغی مدرسه علمیه خواهران حضرت ولی عصر(عج) شهرستان گرمی از برگزاری مراسم سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) در این مدرسه علمیه خبر داد.

         به گزارش سمیه یوسفی - معاون فرهنگی، تبلیغی حوزه علمیه خواهران حضرت ولی عصر(عج) شهرستان گرمی- در مراسمی که به مناسبت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد سارا دولتی –مبّلغ این مدرسه علمیه با اشاره به تاثیر تربیت در رشد و تعالی انسان گفت: اگر انسان خوب تربیت شود به مدارج عالی معنوی می رسد و اگر استعداد پذیرش اصلاح، از انسان رخت بربندد امکان این نیست که به رستگاری برسد یعنی عدم پذیرش حق برابر می شود با عدم رستگاری.

          وی با اشاره به روایتی به تشریح آثار سوء قساوت قلب پرداخته، خاطر نشان کرد: قساوت و سنگدلی موجب عدم تاثیرپذیری شده و در نهایت موجب نابودی روح انسان می گردد.

          سارا دولتی، هدایت را مثل باران دانسته و گفت: همان طور که باران موجب رویش و زیبایی و طهارت می شود هدایت هم موجب تقویت و زیبایی ایمان و ... می شود.

          مبلّغ مدرسه علمیه خواهران حضرت ولی عصر(عج) شهرستان گرمی یادآور شد: اگر انسان ، دچار مرض قساوت قلب شود باید فوراً به پزشک حاذق مراجعه نماید تا ادامه مرض، دچار نابودی روح انسان نشود.