کد مطلب: 33164 تعداد بازدید: ۳۴۰

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد:

مذاکره با آمریکا در شرایط فعلی، دور افتادن از مکتب اسلام و انقلاب است

سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱:۲۵
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و عضو هیأت امناء حوزه علمیه ثامن الحجج(ع) شهرستان پارس آباد با اشاره به حوادث اتفاق افتاده در 13 آبان گفت: در شرایط فعلی با توجه به بد عهدی های آمریکا نشستن پشت میز مذاکره با این دولت دور افتادن از مکتب اسلام و انقلاب است.

          به گزارش «سارا جاهد»  معاون فرهنگی –تبلیغی حوزه علميه ثامن الحجج(ع)  شهرستان پارس آباد، «حجت الاسلام والمسلمین حسن باقری» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و عضو هیات امناء حوزه علمیه به عنوان سخنران راهپیمایی روز 13 آبان با اشاره به سه حادثه مهم این روز گفت: با توجه به جنایات آمریکا و نقش ویژه آن در به وجود آوردن فرقه تکفیری داعش و حمایت بی دریغ از فرزند نامشروعش اسرائیل گفت: با توجه به جنایات آمریکا و بد عهدی های آن نشستن پشت میز مذاکره با آمریکا دور افتادن از مکتب اسلام و انقلاب است.

          وی با اشاره به آیه لا تتخذوا عدوی و عدوکم اولیا خاطر نشان کرد: مصداق واقعی این آیه در عصر حاضر، آمریکا و فرزند نامشروعش اسرائیل است که مبادا روزی اظهار محبت به آمریکا کنیم که خیانت به اسلام و انقلاب است.

          عضو هیأت امنای حوزه علمیه ثامن الحجج(ع)  با اشاره به جنایات آمریکا و رسوایی های اخیر نامزدهای انتخابات آمریکا بیان کرد: سیاست ما سیاست آشتی ناپذیر با آمریکاست و ما قصد سازش با این دولت جنایتکار نداریم مگر اینگه دست از جنایات خود بردارد.

          رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان در پايان حمایت قاطع  و پشتیبابی مردم منطقه مرزی پارس آباد را از مقام معظم رهبری اعلام نموده و خطاب به رهبر معظم انقلاب گفت: مردم پارس آباد در مقابل تمام مشکلات صبر کرده اند و صبر خواهند کرد شما نیز در مقابل دشمن ایستاد­گی کنید همانطور که در مذاکرات با گروه 1+5 ایستادگی کردید.