کد مطلب: 31161 تعداد بازدید: ۹۱۳

مدير حوزه هاي علميه خواهران استان اردبيل:

علم، توأم با معرفت به خدا معنا پیدا می کند

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۱:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین کاظمی با اشاره به شأن طلبگي و اهميت تحصيل در حوزه های علمیه خواهران، تنها علمي را مورد قبول دانست که همراه با معرفت و معنويت باشد.

          به گزارش ليلا راثي –مدير مدرسه علمیه الزهراء(س) اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین کاظمی - مدیر مدارس علمیه خواهران استان اردبیل، با اشاره به شأن طلبگي و اهميت تحصيل در حوزه های علمیه خواهران، تنها علمي را مورد قبول دانستند که همراه با معرفت و معنويت باشد.

          وی اهميّت انگیزه تحصیل در حوزه های علمیه خواهران را بسيار مهم خوانده و گفت: طلب علم برای غیر خدا به هلاکت شخص منجر می شود و تنها علم معنا پيدا مي كند كه برای خدا و همراه با معنویات باشد.

          حجت الاسلام والمسلمین کاظمی طلاب را به رعايت ذی طلبگی سفارش كرده و خاطر نشان كرد: طلبه چنانچه ذی طلبگی را حفظ نكند به روحانیت و اسلام ضربه مي زند.

          مدیر حوزه هاي علمیه خواهران استان با اشاره به مقارن بودن افتتاحيه سالتحصيلي با هفته دفاع مقدس، ياد و خاطره شهداء را گرامي داشته و افزود: طلاب و مبلّغين بايستي فرهنگ ايثار و شهادت را در سطح جامعه به مردم القا نمايند طوري كه منجر به تحولی در وجود تک تک افراد جامعه گردد.