کد مطلب: 31159 تعداد بازدید: ۲۶۲

مبلّغ مدرسه علميه خواهران وليعصر«عج» گرمي:

شناخت دقیق ائمه«ع» راهی برای دفاع از ایشان در برابر شبهات دشمنان است

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۸:۵۶
زهرا ابراهيمي - مبلّغ مدرسه علمیه خواهران حضرت ولیعصر(عج) گرمي با تاکید بر شناخت دقیق سیره ائمه(ع)، تنها راه ايستادگي در برابر شبهات دشمنان جاهل و نادان را مطالعه و آگاهی بیشتر در مورد آن امام بزرگوار دانست.

  به گزارش سمیه یوسفی- معاون فرهنگی، تبليغي مدرسه علمیه خواهران ولیعصر(عج) گرمی، زهرا ابراهیمی - مبلّغ مدرسه علمیه این شهرستان، با تاکید بر شناخت دقیق سیره ائمه(ع)، تنها راه ايستادگي در برابر شبهات دشمنان جاهل و نادان را مطالعه و آگاهی بیشتر در مورد آن امام بزرگوار دانست.

          وی دليل شبهات و ناسزا گويي هاي دشمنان نسبت به امام هادی (ع) را فرقه واقفیه قلمداد نموده و گفت: اين فرقه در امامت امام کاظم (ع) توقف کرده و هركس امام رضا(ع) را قبول كند شيعه دوازده امامي محسوب مي شود و چون نه تنها اهل سنت ، بلکه برخی مسیحیان و یهودیان نیز به امام رضا(ع) و امام مهدی (عج) علاقه دارند لذا دشمنان بيم در اهانت به آنان را داشته و امام هادي(ع) را مورد اهانت قرار مي دهند.

ابراهيمي در پایان به اهمیت مطالعه در خصوص سیره اهل بیت (ع) اشاره کرد و افزود: ما که ادعا می کنیم شیعه امام هادی (ع) هستیم باید در مقابل دشمنان، با مطالعه و آگاهی بیشتر از ایشان دفاع نماییم.