کد مطلب: 29085 تعداد بازدید: ۷۳۲

حجت الاسلام والمسلمین امین پورمحمد:

تحکیم بنیان خانواده و صیانت از قداست آن ضروری است

یکشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸:۵۸
حجت الاسلام والمسلمین امین پورمحمد مدیر کتابخانه عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به فلسفه حجاب در جامعه اسلامی و ترویج بدحجابی و بی حجابی از سوی کشورهای غربی، تأثیر حجاب در تحکیم بنیان خانواده را بسیار مهم خوانده و صیانت از قداست آن را ضروری دانست.

          به گزارش سارا جاهد - معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه ثامن الحجج علیه السلام، حجت الاسلام والمسلمین امین پورمحمد در مراسم روز حجاب و عفاف، اشاره به فلسفه حجاب در جامعه اسلامی و ترویج بدحجابی و بی حجابی از سوی کشورهای غربی داشته و گفت: تأثیر حجاب در تحکیم بنیان خانواده بسیار مهم بوده و صیانت از قداست آن را ضروری است.

           مدیر کتابخانه عمومی پارس آباد با اشاره به وضعیت حاکم بر خانواده در غرب افزود: فیلم هایی که در شبکه های متعدد ماهواره ای  با موضوع خانواده تولید و بصورت رایگان به زبان فارسی پخش می شود اساسا ارتباطات سالم خانوادگی را هدف قرار گرفته اند و موضوع اصلی این فیلم ها عادی سازی روابط نامشروع بین زنان و مردان متأهل می باشد.

          وی با اذعان به تعصب زنان مسلمان در کشورهای غربی نسبت به مسئله حجاب گفت: تمامی ارکان جامعه شخصیت های مرجع فرهنگی و فرهنگ سازان و مراکز آموزشی بایستی همت کنند تا در جامعه اسلامی نیز حجاب و حفظ آن به یک ارزش و باور دینی تبدیل شود و همگام با آن با هنجار شکنان در جامعه برخورد جدی به عمل آید.